حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
شبکیّه!

May 03, 2008

شنبه 14 اردیبهشت 2567 = May 3, 2008

عليرضارضائی 1 + نه طنز + 1
 

دولت براي يكپارچگي شبكه ارتباطات و تدابير لازم براي تأمين امنيت آن و همچنين كنترل دروازه‌هاي بين‌المللي و امور شبكه جهاني اينترنت بخشنامه جديدي را به دستگاهها ابلاغ كرد. (فارس)


ما نیز به سهم خودمان ضمن خوشحالی زیاد از یکپارچگی شبکه اطلاعات و خصوصاْ کنترل دروازه های بین المللی در همینجا عرض میکنیم که شبکه اطلاعات البته با وزارت اطلاعات فرق دارد چون وزارت اطلاعات یکجائی است که خودش بازداشتگاه دارد درحالیکه شبکه اطلاعات جائی است که از طریق انتشار عقاید در آن میشود به بازداشتگاه رفت !
این شبکه اقیانوس منجمد شمالی را از طریق گردنه قوچک به اقیانوس منجمد جنوبی وصل نموده و مشکل مواصلاتی افریقائیها با اسکیموها را که قرنها لاینحل مانده بود حل میکند !


مفاد بخشنامه به این شرح است :

1. از این پس همه موظفند به اینترنت بگویند "تور فیلتر دار" و کاربران آن باید قول بدهند که از طریق این شبکه سایتهائی مانند گوگل و جاهای مشابهی را که نام خلیج عربی را اشتباهاْ نوشته اند خلیج فارس هک ننمایند !

2. کاربران برای دریافت اشتراک خود باید به مساجد ، تکایا ، حسینیه ها و اصولاْ هر جای دیگری که در ماههائی که نمیشود در آنها جشن هسته ای گرفت ولی میشود سینه زنی کرد ، مراجعه نموده و هنگام کانکت شدن بگویند : نیم ساعت آنلاین میشوم به رضای خدا قربة الی الله !

3. بدلیل اینکه بطورکلی کار کلیه شبکه ها در جمهوری اسلامی زیر زمینی است لذا شرکتهای پشتیبانی شبکه برای اتصال به سرور باید سر دیشهایشان را بگیرند بطرف زمین نه هوا !

4. هر کاربر شبکه باید دارای ۱۸ سال تمام بوده و به ولایت فقیه حتماْ التزام داشته باشد و دو دوره هم سابقه حضور پای صندوقهای رأی داشته و اگر پسر باشند باید چماق و اگر دختر باید چادر هم داشته باشند ! (بدلیل استفاده احتمالی از web cam از پذیرفتن خانمهای بد حجاب در شبکه معذوریم !)

4. برادران ریشو مشمول خطوط پر سرعت X-ADSL شده و میتوانند با سرعت صوت از شبکه استفاده بنمایند ! این خطوط نیازی به مودم نداشته و بجای آن از بی سیم استفاده میشود ! به سایتهائی که توسط این خطوط میشود به آنها وارد شد میگویند مقرّ !

5. کاربران محترم در هنگام استفاده از شبکه ابتدا باید نیت کنند بعد پشت کامپوتر بشینند بعد توکل کنند بعد به کامپوتر نگاه کنند بعد توسل کنند بعد بگویند یا زهرا و دکمه خاموش روشن را فشار بدهند و اگر دستگاه منفجر نشد وارد شبکه بشوند !

6. در صورت ورود به سایتهائی که به هر دلیلی در آنها یکی از کلمات جمهوری اسلامی ، معظم له و محمود ذکر شده باشد بلافاصله آن کاربر به همراه تمام خانواده اش فیلتر میشود اینطوریکه از روی IP ابتدا محل سکونتشان شناسائی شده بعد برای جمع کردن ماهواره شان وارد منزل شده و کامپیوترشان را میبریم ! بدیهیست در صورت هرگونه مقاومت مجبور میشویم دو هفته دیگر به همه علت خودکشی شان را بگوئیم !

7. برای ورود به سایتهائی که در آنها جمهوری اسلامی ، معظم له و محمود نوشته نشده باشد ولی مال خود جمهوری اسلامی باشد نیاز به فیلتر شکن نیست بلکه کافیست روی مونیتور عمامه بگذارید !

8. کاربران محترم میتوانند از شیستان مسجدها بعنوان chat room استفاده نمایند لیکن برای اختلاط با نامحرم ابتدا باید توسط متولی مسجد صیغه بشوند بعد توسط آقای مسجد امتحان بشوند (!) بعد بروند هر غلطی که خواستند بکنند اصلاْ گور پدرشان !

9. برای ورود به کلیه سایتها این آدرس باید تایپ بشود :www.armanha_eslam_bombekenarejaddehee_IRAQ/zepert/takzib/rahpeymaee.ir

10. ضمناْ کلیه علما متخصص نرم افزار (!) محسوب شده و سخنرانی شان هم میشود network marketing !

11. برای ارتقاء دستگاههای کامپیوتر باید رفت جمکران یک عریضه نوشت و انداخت توی چاه بعد باید کیس را با نخ به پنجره فولادی بست به شرطی که کابل مودم آن به جهت اتصال هرچه آسانتر به شبکه اولیاء حتماْ وصل باشد !

12. چنانچه کسی به قصد بازی و سرگرمی میخواهد وارد شبکه بشود ، میخواهم وارد شبکه نشود ! بجای آن بشیند به فاطی فکر بکند بعد وسط یک تسبیح را از دو طرف بگیرد بعد مهره هایش را هم از چپ هم از راست یکی یکی با انگشتهایش طی بکند و بگوید : فاطی صیغه من میشه ، نمیشه ، میشه ، نمیشه ، میشه ، نمیشه ..... اینقدر مزه میده که نگو !

13. استفاده از این شبکه در هنگام روئیت هلال ماه توسط آقا ، مفتی است بشرطیکه کاربران در هنگام اتصال ، رساله آقا روی سرشان باشد و عکس خود آقا را هم چسبانده باشند روی مونیتور جوری که هیچ چیز دیگری پشتش معلوم نباشد و اگر خسته شدند بروند دو رکعت نماز الا کلنگی بخوانند که یک ورزشی هم کرده باشند !

14. پیام فیلترینگ سایتها روی خطوط این شبکه اینطوری است :
کاربر گرامی ! این دومین باری است که میای به این سایت ! حالا که اینطوریه پس فردا بیا شعبه ۱۴۱۰ یک آقای مهربانی بنام قاضی مرتضوی باهایت یک کمی کار دارد ! بیخودی ننه بابایت را هم نیاور ما خودمان یک هفته دیگر قبر تو را بالای یک تپه ای حوالی سنندج یا کرمانشاه بهشان نشان میدهیم ! پدرسگ واجبی خور !


در قسمت «از دیگران» مقالات درج شده می‏تواند با نظرگاه‏های حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) هم‏خوانی نداشته باشد. مقالات درج شده در این قسمت برای آگاهی‏رسانی و احترام به نظرگاه‏های دیگراندیشان می‏باشند.


---------------------------

نظر شما در مورد مطلبی که خواندید چیست؟


از سامانه حزب و صفحه رسمی حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) در فیس بوک دیدن کنید.


---------------------------

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
معرفی فرهنگی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites