حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
شکست مفتضحانه سیاست های جمهوری اسلامی در مورد فلسطین

December 27, 2008

شنبه 7 دی 2567 = December 27, 2008

رحیم رمضانی
 

نمایندگان طیف های مختلف رژیم اعتراف کردند ؛ شکست مفتضحانه سیاست های جمهوری اسلامی در مورد فلسطین
ترفند های زیادی به کار می برند تا مردم ایران را همراه خود سازند . به شیوه های فریبکارانه و ریاکارانه ایی متوسل می شوند تا جوانان ایران را مطیع و دنیاله رو سیاست های صلح ستیز خود کنند . چه پول هایی که در این راه از بیت المال مردم ایران نمی دزدند و چه لقمه هایی که از دهان کودکان گرسنه ایرانی پس نمیگیرند .
حق کارگران و زحمت کشان ایران را نمی دهند . چرا ؟ چون حق کارگران و رنجبران ایران را به فلسطین می فرستند تا عده ایی با شکم پر و فارغ از دغدغه کار و نان ، سنگ پرتاب کنند و آتش افروزی نمایند . معلمان ایرانی را می زنند تا از حقوق خود بگذرند . چرا ؟ زیرا حقوق معلمان ایرانی را به نوار غزه می فرستند تا راکت و خمپاره به مناطق مسکونی یهودیها پرتاب شود .
زنان ایرانی را برای لقمه ایی نان وادار کردند تا تن به ذلت خود فروشی بدهند . چرا ؟ برای اینکه پولی که می بایست صرف بیمه های زنان بی سرپرست و زنان بیکار بشود را به لبنان می فرستند تا هزینه عملیات های آدم ربایی و آدم کشی تامین شود .
پول نفت به در خانه و سر سفره نیامده که هیچ ، سفره های مردم محنت زده ایران هم از نان شب تهی شده است . چرا ؟ چونکه پول نفت و منابع سرشار طبیعی ایران صرف همایش ها و سمینارهای تبلیغی ضد صلح میشود . زیرا فتنه افروزی امکانات میخواهد . چندین تلویزیون و هزاران نهاد و سایت اینترنتی و غیره و غیره نیاز دارد . عوامل پیدا و پنهان میخواهد .
فقر و فحشا و اعتیاد جامعه ایران را فرو می ریزد . چرا ؟ زیرا برای محو اسرائیل نیاز به بمب اتم دارند و تاسیسات تولید بمب اتم بودجه های هنگفت لازم دارد .
سی سال گفتند فلسطین . گفتند لبنان . نتیجه چه شد ؟؟
به گزارش ايسنا- پنجشنبه 6 دی ، مهدي مهدوي‌زاهد، رييس كميته دانشجويي دفتر فلسطين مجلس شوراي اسلامي در نشست هم‌انديشي روساي شاخه‌هاي دانشجويي احزاب و جمعيت‌هاي سياسي كه در محل دبيرخانه كنفرانس بين‌المللي حمايت از انتفاضه فلسطين برگزار شد درباره چرايي و علل ايجاد رخوت و سكون بر فضاي فكري جنبش دانشجويي نسبت به مساله فلسطين، گفت : « امروز نه تنها توده‌هاي دانشجويي ما نسبت به فجايعي كه در فلسطين اشغالي است بي‌تفاوت شده‌اند، بلكه برخي نخبگان دانشجويي نيز نسبت به پرداختن به مساله فلسطين بعضا واكنش‌هاي منفي نشان مي‌دهند و در اصل حمايت و همياري مردم فلسطين تشكيك مي‌كنند. »
آقای محترم نه امروز و نه بی تفاوت که دانشجویان ایران همیشه موضعی قاطع در برابر سیاست های ضد میهنی شما داشته اند .دانشجویان و آزاداندیشان جامعه ایران میدانند که نزاع اسرائیل و فلسطین هیچ ربطی به ایران نداشته و هیچ دردی را از ما دوا نمیکند و اگر سود و زیان دخالت در این نزاع را در نظر بگیریم منفعت ملت ایران این است که در جبهه اسرائیل قرار بگیرد اما عقل حکم میکند تا به اجرای معاهدات و توافقات طرفهای درگیر کمک کنیم .
آقای عزیز شما خوب میدانید که بی توجهی ومخالفت به مسائلی از این دست نه مختص دانشجویان که عموم اقشار مختلف ایران من جمله طلاب و حوزه های علمیه را هم شامل میشود . تنها معدود ماجراجو و فتنه گر حاکم بر جان و مال ملت ایران هستید که رجز خوانی می کنید و دایه عزیز تر از مادر شده اید .
آقای عزیز تو که دسترسی داری برو لیست اسرای عراقی را از بایگانی مربوطه بیرون بیاور و ببین در بین اسرای عراقی که در طول هشت سال جنگ خمینی و صدام اسیر شده بودند چند فلسطینی به چشم میخورد آنگاه شاید به میزان شعور و درک و فهم ملت ایران پی ببری و به علت بیزاری ملت و دانشجویان ایران نسبت به فلسطین آگاه شوی .
وي تصريح كرد: « امروز فلسطين خط مقدم جبهه جنگ ايران – اسراييل است. حتما و قطعا اگر ما دشمن را در خط مقدم جبهه جنگ زمين‌گير نكنيم، دشمن با عبور از خاك فلسطين هدف بعدي تجاوز خويش را خاك پاك ايران قرار خواهد داد. »
نمیدانم بخندم یا بگریم . اما نه . خدای میهنم را سپاس میگویم که دشمنان ملت و میهنم مشتی نادان هستند . جناب آقای رئیس کمیته دانشجویی دفتر فلسطین مجلس شورای اسلامی ، یا خودت را به نفهمی زده ایی و یا از فرط شکم سیر و اضافه وزنت واقعا دچار فراموشی شده ایی . آخر عزیز دل برادر ! اخوی ! سید ! حاجی! مگر شما و سران رژیمتان نبودید که میخواستید بهر آزادی قدس از کربلا بگذرید ؟! کجا در اسرائیل گفته اند که بهر آزادی ایران از فلسطین باید گذشت که تو و اون رژیمت میخوایی خاکریز نوردی کنی ؟!
نه خیر آقای عزیز هیچ جنگی بین ایران و اسرائیل نیست و همانطور که تحقیقات خودتان ثابت کرده دانشجویان و ملت ایران از اسرائیل تصور دشمن ندارند . پاکی خاک ایران- که البته سالهاست با قدم گذاشتن شما خدشه دار شده است- و منش پاک مردمان این سرزمین مانع کینه افروزی شما میان دو ملت بزرگ ایران و یهود میشود .


وی ادامه داد : « آنقدر تبليغات رسمي ما كليشه شده‌اند كه شنيدن خبر شهادت كودكي مظلوم نه تنها دانشجوي ما را متاثر نمي‌كند، بلكه از شنيدن اين اخبار تكراري اظهار خستگي نيز مي‌كند!! . دانشجويان دچار سردرگمي شده‌اند كه بالاخره اينها ( اسرائیل ) غاصبند يا دوست؟! »
تاثّرات زیاد دانشجویان ما از نکبت و محنت ملت ایران ، دل پر درد دانشجویان ما از فروش دختران ایرانی در امارات ، غم از دست دادن هم کلاسی هایشان در زندان اوین و بر بالای جرثقیل ، شرم و حیای زیادمان از تن فروشی زنان ایران ، و بسیار" شام غریبان "هایی که بر ملت ایران روا داشته اید دیگر جایی برای متاثر شدن برای فلسطین و لبنان و چچن و .. نگذاشته است .
حجت الاسلام و المسلمين محتشمي‌پوردبير كل كنفرانس بين المللي حمايت از انتفاضه فلسطين در این همایش گفت « هم اكنون شاهد يك بي‌تفاوتي در ميان دانشجويان و جوانان نسبت به مساله فلسطين هستيم. متاسفانه امروز دانشگاه‌هاي ما به جاي اينكه مركز حماس و حماسه باشند اينگونه نيستند و در برابر جنايات رژيم صهيونيستي عليه فلسطيني‌ها سكوت مي‌كنند.»
محتشمی پور همانطور که میدانیم از موسسین حزب الله لبنان هم می باشد . تحقیقات وی نشان داده است که علاوه بر دانشجویان ، جوانان ایران نیز مواضعی متضاد با سیاست های جمهوری اسلامی در رابطه با فلسطین دارند . لازم به یادآوریست که هفتاد درصد ازجامعه هفتاد میلیونی ایران را جوانان تشکیل میدهند .
آقای محتشمی پور، شما از آنجا که خود تان دارای بینش و فکر جنایتی هستید اقدامات ارتش اسرائیل در دفاع از شهروندانش در برابر تروریست ها را جنایت تصور میکنید اما دانشجویان و جمعیت بزرگ جوانان ایران چونکه دارای روحی پاک و صلح طلب هستند هرگز مثل شما فکر نمی کنند . جوانان و دانشجویان و آهاد ملت ایران جنایات شما در داخل کشور را بسیار مشاهده کرده اند . دیده اند که شما چگونه با توپ و تانک و بلدوزر مرزنشینان را آوره میکنید وخانه هایشان را بر سرشان خراب می نمایید . دیده اند که چگونه پستان های زنان مخالف خودتان را می برید . دیده اند که چگونه سی نفر و بیست نفر در ملا عام به دار می آویزید .
آیا احکام سنگسار و قطع دست ، کور کردن چشم با اسید و قطعه قطعه کردن مخالفین سیاسی جنایت نیست ؟
آیا ویران کردن قبرستانهای پیروان دیانت بهایی که هر روز توسط شما صورت میگیرد جنایت نیست ؟
اینها جنایت است یا ویران کردن محل ساخت راکت و موشک انداز در نوار غزه ؟!
شما و دوستانتان به عنوان جنایتکار و مجرم تحت تعقیب اینترپول قرار دارید یا دیگران ؟!
محتشمی پور در پاسخ به اين سوال كه برخي از دانشجويان مي‌پرسند حمايت از فلسطين چه منافعي براي ايران در بر دارد؟ تصريح كرد: « اولا منافع ملي ما با منافع انساني و ديني مان گره خورده است. ثانيا اگر بر روي سكه‌هاي قديمي يهودي‌هايي كه امروز در سرزمين‌هاي اشغالي ساكنند نگاه كنيد مي‌بينيد كه نقشه اسرائيل از كشورهاي عربي سوريه، لبنان، عربستان سعودي، عراق و تا قسمت‌هايي از ايران است و يا پرچمشان از نيل تا فرات را نشان مي‌دهد. بر اين اساس آيا منافع ملي ايجاب نمي‌كند كه خاكريز اولمان را در مرز فلسطين قرار دهيم؟ »
آقای محتشمی پور باز هم توهمات برآمده از امیال و آرزوی های باطنی خودتان را به حساب دیگران می نویسید . آیا این شما نیستید که درصدد حاکم کردن اسلام شیعی خود بر عالم می باشید ؟ مگر از اهداف متعالی واولیه انقلاب شما برافراشتن پرچم اسلام بر بام عالم نیست ؟ آیا در انتظار ظهور و حاکمیت اسلامتان بر تمام جهان نمی باشید ؟
آیا هیاهوی شما و دیگر سران رژیم اسلامی در حمایت و نجات مستضعفین جهان پوچ شد ؟
آیا کاخ آرزویتان برای تصرف عراق ودیگر ممالک عربی منطقه و تاسیس امپراطوری اسلامی فرو ریخت ؟
آقای محتشمی پور لطف کنید در مورد جمله « منافع ملی ما با منافع انسانی و دینی مان گره خورده است » توضیح بفرمائید . آیا منظورتان این است که از برکت دین منافعی نصیب شما شده است ؟
و باز آقای محتشمی پور اگر سال های گذشته را فراموش کرده اید چند روز گذشته را که فراموش نکرده اید . به یاد دارید که در 16 آذر دانشجویان خطاب به شما و رژیمتان گفتند که از شما ، از چهره نورانی تان ، از شکل و قیافیه تان ، از هولوکاست انکار کردنتان و از همه چیزتان متنفرند .
نماينده حزب اعتماد ملي از دیگر سخنرانان این همایش بود. وی گفت: « از موضع ايران در حمايت از مردم فلسطين به عنوان يك نظام شيعي دفاع مي‌كنيم هر چند كه مردم فلسطين مسلمانان اهل تسنن باشند. »
اگر چنین است چرا حقوق اهل تسنن در ایران را لگدمال میکنید ؟ چرا سنی ها در ایران اجازه داشتن یک مسجد درپایتخت را ندارند ؟؟ چرا دم از وحدت شیعه و سنی میزنید ولی از طرف دیگر پیشنهاد میکنید به اهل تسنن حتی شناسنامه داده نشود ؟
حزب اعتماد ملی از محتویات دوم خرداد و اصلاح طلبان است . سید محمد خاتمی با حمایت طیف های اصلاح طلب ،هشت سال رئیس جمهور ایران بود . خاتمی برای نجات رژیم از سرنگونی با ارائه مفهوم مبهمی به نام " گفتگوی تمدن ها " بر رقیبان داخلی پیروز شد و در دل غربی ها اندکی جا باز کرد .
اگر مختصری تاریخ مطالعه کرده باشیم حتما فهمیده ایم که یکی از غنی ترین و بزرگترین تمدن های بشری تمدن یهود است . تمدن سترگ یهود همواره پیش تاز و پیش آهنگ جامعه بشری برای رسیدن به قلّه های ترقی و پیشرفت در تمام زمینه های علمی و فرهنگی بوده است .
حال پرسش این است که اصلاح طلبان که دم از گفتگوی تمدن ها میزنند چرا آتش بیار معرکه محو اسرائیل - کشور نماینده تمدن بزرگ یهود ، شده اند ؟؟ و جواب این است که آفتاب پرست ( بزمجّه ) کریهی که در خطر قرار میگیرد رنگ عوض میکند و به رنگ محیط پیرامونش در می آید . " گفتگو و اصلاح "رنگهایی هستند که رژیم برای پوشاندن چهره کریه و زشتش از آن استفاده میکند . حقیقت این است که نه گفتگویی وجود دارد و نه اصلاحی . همه اینها حنا است . حنایی که دیگر رنگی ندارد .


در قسمت «از دیگران» مقالات درج شده می‏تواند با نظرگاه‏های حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) هم‏خوانی نداشته باشد. مقالات درج شده در این قسمت برای آگاهی‏رسانی و احترام به نظرگاه‏های دیگراندیشان می‏باشند.


---------------------------

نظر شما در مورد مطلبی که خواندید چیست؟


از سامانه حزب و صفحه رسمی حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) در فیس بوک دیدن کنید.


---------------------------

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
معرفی فرهنگی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites