حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
همه مردان خامنه‌ای

February 07, 2013

پنچ شنبه 19 بهمن 2571 = February 7, 2013

محسن سازگارا خبرنامه گويا
 

نگاهی به تمام مردان آقای خامنه‌ای بياندازيد. احمدی‌نژادها و لاريجانی‌ها و احمد خاتمی‌ها و علم الهدی‌ها و حسين شريعتمداری‌ها و خلاصه همه جا کپی‌های برابر اصل آقای خامنه‌ای را می‌بينيد. کل سيستم اداره مملکت شکل آقای خامنه‌ای شده است


حتما شما هم شنيده ايد که می گويند شاه خوبه ولی اطرافيانش بدهستند. می خواهم بگويم اين حرف غلط است و اطراف هر مديری به سرعت آدم هايی مثل خودش جمع می شوند و سيستم تحت اداره او هم منعکس کننده شخصيت او می شود. اين مطلب را نخستين بار وقتی دريافتم که در دهه شصت درراس سازمان گسترش و نوسازی صنايع ايران بودم. بيش از ۱۴۰ شرکت بزرگ صنعتی کشور در آن دوران متعلق به سازمان بود و يکی از وظايف من به عنوان رئيس مجمع عمومی سهامداران اين شرکت ها، عزل و نصب هيئت مديره های آن ها بود. خيلی زود دريافتم که شرکت ها با مکانيزم عجيبی شکل مديران خود می شوند و در اطراف مديرانی که نصب می کنم بعد از مدتی آدم هايی مثل خودشان جمع می شوند و تمام سيستم کارخانه هم به شکل مديرمجموعه در می آيد. بعدا دريافتم که اين يافته در مورد يک مملکت هم صدق می کند.

حتما شماهم جنجال و افتضاح يکشنبه پانزدهم بهمن در مجلس را ديده و يا شنيده ايد. دراين جا کاری به محتوای اين دعوا ندارم. مرادم مردان آقای خامنه ای در قدرت است که دقيقا مثل خودش هستند. وقتی چندی پيش آقای خامنه ای درجلسه خصوصی به همين علی لاريجانی و همين احمدی نژاد گفته بود من در قيامت خواهم گفت که جز شما کسی را نداشتم، کاملا راست گفته بود. شخصيت آقای خامنه ای کسانی مثل خودش را دور او جمع کرده و هر کسی که کمی برای خودش شخصيت قائل باشد حاضر به کار کردن با او نيست. کار آن قدر خراب شده که آدم کشی مثل روح الله حسيينيان هم می گويد آدم از آن چه در اين طويله ( مرادش مجلس است)، می گذرد شرمش می آيد و نمی داند چکار کند. با مزه تر اين است که علی لاريجانی به محمود احمدی نژاد می گويد که اين کار شما که برادرم را کشانده و از او فيلم گرفته ايد کاری مافيايی و توطئه آميز است. ظاهرا ايشان توجه ندارد که تمام حاکميت مملکت تبديل به چند گروه مافيايی شده که صبح تا شب درحال دزدی و چاپيدن مردم وهمگی هم باهم در حال جنگ هستند. بدنيست علی آقا سری به مغازه آقا صادق، اخويشان بزند تا ببيند که به دستور و زير نظر رئيس بزرگ، حضرات امنيتی چگونه از صبح تا شب به همين کارها مشغولند و مستند چه مقداراز دستگيری ها، شنودهای تلفنی و روش هايی اين چنينی است.

نگاهی به تمام مردان آقای خامنه ای بياندازيد. احمدی نژادها و لاريجانی ها و احمد خاتمی ها و علم الهدی ها و حسين شريعتمداری ها و خلاصه همه جا کپی های برابر اصل آقای خامنه ای را می بينيد. کل سيستم اداره مملکت شکل آقای خامنه ای شده است.


در قسمت «از دیگران» مقالات درج شده می‏تواند با نظرگاه‏های حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) هم‏خوانی نداشته باشد. مقالات درج شده در این قسمت برای آگاهی‏رسانی و احترام به نظرگاه‏های دیگراندیشان می‏باشند.


---------------------------

نظر شما در مورد مطلبی که خواندید چیست؟


از سامانه حزب و صفحه رسمی حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) در فیس بوک دیدن کنید.


---------------------------

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
معرفی فرهنگی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites