حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
بیانیه شاهزاده رضا پهلوی در مورد موضع گیری عامل رژیم درباره خطه خوزستان

February 16, 2013

شنبه 28 بهمن 2571 = February 16, 2013

شاهزاده رضا پهلوی شاهزاده رضا پهلوی
 

جانم فدای ایران

نظام اشغالگر جمهوری اسلامی بر عرصه تمامیت ارضی کشورمان تعرض می نماید و آقایان اهمیت و اولویت سوریه را برای ایران بیشتر از خوزستان می خوانند.

خوزستان سرزمین دلاور زنان و مردان حماسه آفرین، میراث گرانقدر و تاریخ ارزنده ایرانزمین از حکومت ایلامیان و بالندگی هخامنشیان در شوش، اشکانیان در مسجد سلیمان، مدافعان ایرانشهر ساسانی در شوشتر، تا جلوه گاه دانش پروری و خِردمداری نیاکان ما در گندی شاپور، بهشت تمدن و پاره ی تن ایران است.

پس از اشغال سرزمینمان در عصر کنونی، توسط حاکمان خودمدار و تمامیت خواه ولایتی، خوزستان مرکز استخراج نفت، نان آور ملت ایران، در پی یورش و تعرض ارتش صدام حسین به کشورمان دچار آسیب و خسارات جبران ناپذیری شد. در طول جنگ خانمانسوز هشت ساله، فرزندان مام میهن در عشق به وطن و برای حفظ وجب به وجب این مرز و بوم در شوش، شلمچه، بستان، هویزه، دزفول، سوسنگرد، اهواز، شادگان، اندیمشک و خرمشهر جان باختند و دست متجاوز بیگانگان را از کشورمان کوتاه نمودند.

جمهوری اسلامی در طی سی و چهار سال گذشته با اندیشه صدور انقلاب اسلامی به سایر کشورها، هدفمند با استفاده از سرمایه های کشورمان به تخریب هویت ایرانی پرداخته است و تنها اولویتش حفظ بقای نظام جمهوری اسلامی در مقابل «ایران» و «ایرانیت» است.

آقایان برای حفظ قدرت و ادامه حیات نظام ضد بشری جمهوری اسلامی مسئله هسته ایی را حق مسلم خود می دانند و به دفاع از همتای انسان ستیز خود « بشار اسد » به خود این اجازه را می دهند که سوریه را بر خاک مقدس خوزستان مام وطن اولویت دهند.

آقای علی خامنه ایی و یاران


زمان آن رسیده است که ایران را به ایرانیان باز گردانید، ایران را آزاد بگذارید و بدانید که دلیران این آب و خاک از فداکاری و از خودگذشتگی برای نگهداشت هر گوشه ایرانزمین دریغ نخواهند نمود.

ایران را رها کنید و به همتای خود بشار بپیوندید و ایران را برای دلیران ایرانمان آزاد بگذارید.

چـو ایـران نباشــد تــن من مباد
در این بوم و بر زنده یک تن مباد

همه سر به سر تن به کشتن دهیم
از آن به، که کشور به دشمن دهیم
اگر کُشت خواهد تو را روزگار
چه نیکوتــر از مرگ در کارزار

پاینده ایران
رضا پهلوی


در قسمت «از دیگران» مقالات درج شده می‏تواند با نظرگاه‏های حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) هم‏خوانی نداشته باشد. مقالات درج شده در این قسمت برای آگاهی‏رسانی و احترام به نظرگاه‏های دیگراندیشان می‏باشند.


---------------------------

نظر شما در مورد مطلبی که خواندید چیست؟


از سامانه حزب و صفحه رسمی حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) در فیس بوک دیدن کنید.


---------------------------

وجدانی


این جمهوری نمیتواند ایرانی باشد!

این حجت الاسلام مهدی طائب/استاد حوزه و دانشگاه/ رئیس قرارگاه عمار، چگونه میتواند خود را ایرانی بداند و اینچنین بی رگ و بی غیرت باشد؟! او بدون کوچکترین احساس وطن خواهی و در نهایت ذلت حاضر است خاک زرخیز و با ارزش خوزستان را، این مظهر مقاومت و رگین شده به خون جوانان سلحشور ایران را، این میعادگاه هزاران شهیدان گمنام وطن را، این مأمن و معدن طلای سیاه ملت را بدین راحتی و اینچنین مفت و ارزان هبه نماید، میتواند هنوز خود را ایرانی بداند؟. ای بی غیرت و ای بی وطن! وقتی تو به این آسانی خوزستان ایران را در برابر سوریه، چه عرض کنم، که در مقابل بشار اسد جنایتکار و قاتل مردمِ خودش ذبح می کنی یارب با سیستان و بلوچستان چه خواهی کرد؟ کردستان، آذربایجان ایران، گیلان و مازندران و دیگر نقاط ایران چه ارزشی برای تو دارند؟ تو این درس فداکاری و ایثار نسبت به میهنت را در کدامین مدرسه، دانشگاه و حوزه خوانده ای که امروز استادی آنرا به عهده گرفته ای؟! تو که ایران را مثل آب خوردن فدای سوریه میکنی پس در ایران چکار داری و چرا در سوریه نیستی بی غیرت؟!

ای ایرانیان، ای شاهزاده رضاپهلوی و ای همه آنانی که جانتان را از برای حفظ، بقاء و هستی ایران بگرو گذاشته اید، تا دیر نشده است برای وطنمان چاره اندیشی کنید و ایران را از جمهوری اسلامی پاک نمائید و همانند رایزن فقید حزب مشروطه ایران زنده یاد داریوش همایون ندا سر داده و بگوئید که باید "هرچه زودتر و تا نشانی از ايران مانده است به عمر جمهوری اسلامی پايان داد!" آن جمهوری که ایران را فدای اجنبی نماید بر آن حرام است نام ایران را گذاشتن! برابر منطق و گفتۀ خودِ حجت الاسلام مهدی طائب و آقا و اربابش، جمهوری اسلامی به هر جایی که تعلق داشته باشد مانعی ندارد اما به ایران متعلق نیست که نیست!

February 17, 2013 03:58:53 PM
---------------------------

ناصر کرمی

جناب آقای بهمن زاهدی، بادرود
برای رعایت اصول دمکراسی، لینک یک مطلب را برای شما میفرستم. لطفأ توجه فرمایید و در صورت امکان آنرا در پانویس بیانیه شاهزاده سیرمس پهلوی بگذارید. با سپاس فراوان
http://www.iranglobal.info/node/16012

February 17, 2013 01:26:05 PM
---------------------------

حق

درود بیکران بر شاهزاده گرامی، که در این پیام محکم و شفافش و به پیروی از پدربزگ و پدرش ثابت می کند که ایران برایش از همه چیز و همه کس بالاترست. کابوس شاه فقید در آخرین روزهای زندگیش، ایرانستان شدن ایران بود. با این پیام محکم، شاهزاده نشان داده، او هم در مقابل ایرانستان شدن ایران همانقدر از خود واکنش درست و فداکاری نشان می دهد که پدر بزرگ و پدرش از خود نشان دادند. میهنپرستی شاخصه خاندان پهلوی شده. ملت ایران بدرستی این شاخصه را از هر شاخصه دیگری در سیاسیون از هر طیفی مهمتر می داند. دفاع از تمامیت ارضی ایران بهر قیمتی که شده، اولین و مهمترین شاخصه میهنپرستان است، چه از طیف پادشاهی خواهان و چه از طیف جمهوری خواهان باشند.

کسانی که در انتخاب بین اسلام و ایران در رنجند یا به آنها تلقین شده، اسلام بالاتر از همه چیزست بدانند طبق حدیث پیامبرشان که پس از قرآن برایشان مهمترین نوشته هاست، در حدیث آمده پیامبر گفته ؛حب الوطن من الایمان؛ یعنی ؛وطندوستی از ایمان سرچشمه می گیرد؛. اگر ایمان تان به اسلام را می خواهید ثابت کنید، وطندوست باشید و از تمامیت ارضی وطن تان ایران دفاع کنید. خمینی ۱۵ دقیقه پیش از ورودش به ایران در پاسخ به این پرسش خبرنگار خارجی که در هواپیما از او پرسید ؛حال که پس از ۱۵ سال به وطنتان باز می گردید، چه احساسی دارید؟؛ پاسخ داد ؛هیچ؛ ! این پاسخ را با گفته پیامبرتان ؛حب الوطن من الایمان؛ مقایسه کنید و ضدیت خمینی را با گفته او و حدیث و قرآن تان دریابید. حال وارثان او که طائب فقط یکی از آنهاست با بیشرمی چوب حراج به وطنی می زند که در آن زاده شده و به قدرت و ثروت فراوان رسیده. اگر این حرف او اشاره ای به قدرتهای بزرگ نباشد که او و وارثان خمینی حاضرند که برای بقای خود در گوشه از ایران، بقیه کشورمان را واگذار کنند، آنهم بدون هیچ جنگی، پس چیست!؟ چه انتظاری بیش از این می توان از این رژیم داشت که امروز در حال فروپاشی است، بیوطنی شاخصه اش و ؛حفظ نظام؛ بهر قیمتی اولویتش!؟

با سپاس فراوان از شاهزاده
ارادتمند حق (جمهوریخواه)

February 16, 2013 12:28:15 PM
---------------------------

ایرانی

شاهزاده گرامی ایران زمین
تمام آنچه با درایت نگاشتید، داغ دل ایرانیان ملی و دربندی است که در سرزمین خویش اسیرند. آنچه از حضرتعالی به عنوان وارث پادشاهی ایران و مظهر قومیت و ملیت ایرانی انتظار می رود، بیانیه هایی اینچنین کوبنده و روشن، در ارتباط با آن چیزی است که اساس هویت ملی و تمامیت ارضی ایران را به مخاطره می افکند. ایران، با تلاش کلیه نیروهای ملی، زنده و جاویدان از منجلاب اسلام ولایی بیرون خواهد آمد.
پاینده ایران و ملت ایران

February 16, 2013 09:44:14 AM
---------------------------

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
معرفی فرهنگی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites