حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
عرب پرستی و ایران ستیزی زیرپوستی!

March 23, 2013

شنبه 3 فروردین 2572 = March 23, 2013

غرب زده ایرون
 

- آن هنگام که امامت برای ایرانیان مثبت و مقدس بود از سوی روشنفکران و اهل قلم سکولار و نیمه سکولار با مولفه‌هایی همچون علی‌ ابن‌ ابیطالب و فاطمه‌ی زهرا و ابوذر و عمّار و ... به مردم معرفی می‌شد. اکنون که کوس رسوایی شیعه‌گری و امامت هر روز بلندتر از روز قبل شنیده می‌شود تلاشِ جامعه روشنفکری در این است که امامت و تشیع و اسلامِ واقعاً موجود به همراه تمام زیان ها و آفات آن را در فرهنگ و تمدن ایرانِ باستان و آئین مهر و میترا و دین زرتشت ریشه‌یابی کرده و آن را متفاوت از اسلام اصیل و واقعی صدر اسلام معرفی کنند!

- سالیانی پیش از این حجاب نشانه‌ی ارزشِ بالای زنان در اسلام و عفت و حیای زن مسلمان به تاسّی از فاطمه دختر محمد بود. این روزها که زن ایرانی از این ظلم و تبعیض و توهین آشکار به فریاد آمده همین حجاب میراثِ دوران هخامنشی معرفی می‌شود!

- زمانی عاشورا حماسه‌ی حسین‌ ابن علی و زینب و رقیه و سکینه و کلثوم و قاسم و عباس بود. الان که پخش مراسم وحشیانه قمه‌زنی و زنجیر زنی باعث آبرو ریزی شده روشنفکر ایرانی عاشورا و کربلا را همان داستان سیاوش معرفی می‌کند!

- زمانی هم سیّد برای همه محترم بود و جلویش دو زانو می‌نشستند چون از ذریّه پیامبر قریشی و بنی‌هاشم بود. الان که به تدریج سیّد در اذهان مردم معنی مفتخور و بی‌کار و بی‌عار پیدا میکند محقق و مورخ ایرانی با میکروسکوپ به دنبال ردّ پای سادات در نظام طبقاتی ساسانی است!

- پیش از این روحانیت وارث رسول الله و شاگرد مکتب امام جعفر صادق بود و مدافع مظلومین در برابر پادشاهان ستمگر. اکنون بعد از سی و پنج سال حکومت این اراذل و اوباش عمامه به سر که کسی از شر آنها بی آسیب نمانده در تحقیقات اندیشمندان کاشف به عمل آمده که آخوندها بازمانده‌ی مغ‌های زرتشتی دوران ساسانی و متحد تاریخی پادشاهان در سرکوب مردم هستند و در اسلام اصیل و واقعی اصلا جایی برای روحانیت نبوده و نیست !

- چند سال پیش فردی که به عنوان شاعر ملی و شاعر آزادی به خورد خلق الله داده شده است فردوسی را یک فئودال بازمانده از دوران ساسانی و مجیزگوی شاهان و مدافع نظام ارباب رعیتی معرفی می‌کرد. الان که اقبال به شاهنامه زیاد شده فردوسی شیعه دوازده امامی و کتابش مانیفست دادخواهی خلق در برابر ستم شاهان است. هدف کسب اعتبار مجدد برای تشیع و اسلام است یا تخریب وجهه‌ی فردوسی الله اعلم!

در حاشیه:

- محمدرضا شاه تا وقتی در حکومت بود و سالیانی پس از سرنگونی مورد لعن و طعن حماعت روشنفکر و آزادیخواه بود بابت تبلیغ فرهنگِ ایران باستان و تغییر تقویم هجری و ترویج بی‌ناموسی و هرزگی در بین زنان و دختران و همدستی با صهیونیست‌ها و نوکری برای غربی‌ها و تیشه به ریشه اسلام و اعتقادات مردم زدن. این روزها که آزادی زن و فرهنگ و تمدن غرب مورد اقبال نسل جوان است و مردم از دشمنی بی‌حاصل و بی‌مورد با اسرائیل به تنگ آمده‌اند شاه اینگونه معرفی می‌شود: عَرب پرست، اسلام پناه، ضد ایرانی، ضد مدرنیته غربی، ضد یهودی، ضد آزادی زن. هدف کوبیدن شاه به هر قیمت!

- انقلاب پنجاه و هفت تا چند سال پیش انفجار نور و قیام باشکوه مردم در مقابل نظام ستمشاهی بود و پیشگامان آن رفقای چریک و توده ای و برادارن مجاهد و رهروان راه مصدق که دست در دست روحانیت مبارز کاخ ستم را واژگون کردند. الان که گندش آمده روشنفکر ایرانی افاضه می‌فرماید که بعله شاه خودش بر ضد خودش انقلاب کرد و ما همه یک صدا و یکپارچه پشتیبان شاپور بختیار بودیم!


در قسمت «از دیگران» مقالات درج شده می‏تواند با نظرگاه‏های حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) هم‏خوانی نداشته باشد. مقالات درج شده در این قسمت برای آگاهی‏رسانی و احترام به نظرگاه‏های دیگراندیشان می‏باشند.


---------------------------

نظر شما در مورد مطلبی که خواندید چیست؟


از سامانه حزب و صفحه رسمی حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) در فیس بوک دیدن کنید.


---------------------------

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
معرفی فرهنگی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites