حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
کیهانِ تهران ارگان بیت رهبری به احمدی نژاد: یواش تر! به پایان راه نزدیک می‌شوی! ما هم گوشه پرونده تو را «بالا» می‌زنیم!

April 23, 2013

سه شنبه 3 اردیبهشت 2572 = April 23, 2013

کیهان آنلاین کیهان آنلاین
 

احمدی نژاد و حسین شریعتمداری

کیهانِ تهران معروف به ارگان بیت رهبری که همواره در بزنگاه‌های سیاسی یا «تمام شدن کار» را گزارش کرده و یا تکلیف افراد و گروه‌های درگیر نظام را تعیین کرده است، پس از سخنان محمود احمدی نژاد در سفرش به استان خوزستان درباره تهدید شدن وی و اینکه به او پیام داده اند که پدرش را در می‌آورند ولی او از چیزی نمی‌ترسد و «هزاران احمدی نژاد فدای یک قطره عدالت و یک موی سر مردم ایران» و هم چنین تهدید متقابل از سوی او که اگر پرونده برخی‌ها را «بالا بزند» آنها دیگر جایی در میان مردم نخواهند داشت، در یک یادداشت تند ثابت کرد که احمدی نژاد چندان هم بی ربط نگفته است!

کیهانِ تهران در یادداشت روز خود به قلم حسین شریعتمداری خطاب به محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی، ضمن ستودن سفرهای استانی وی به مثابه «یکی از کارآمدترین برنامه‌های دولت نهم» سفرهای کنونی وی را به حساب «تبلیغ انتخاباتی به نفع نامزد احتمالی حلقه انحرافی» و هم چنین «تنش افرینی و حاشیه سازی با حمله به دشمنان فرضی» گذاشت.

شریعتمداری که از سرسپردگان ولی فقیه و از مبلغان «اصولگرایان» ذوب شده در ولایت فقیه است، از یک سو تلاش کرد اختلافات و درگیری‌های درونی نظام را لاپوشانی کند و از سوی دیگر دارو دسته اصولگرایان را لو داد که ظاهرا مخاطب احمدی نژاد بودند ولی بدون توضیحات شریعتمداری در این «یادداشت روز» نمی‌شد آنها را در سخنان احمدی نژاد شناخت و طبقه بندی کرد! به این ترتیب معلوم شد مخاطبان احمدی نژاد وقتی که گفت: «می‌گویند باهات برخورد می‌کنیم!… شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید… اگر گوشه ای از پرونده شما را بالا ببریم دیگر جایی در بین ملت نخواهید داشت» چه کسانی هستند! آنها را باید در بیت رهبری، اصولگرایان ذوب شده در ولی فقیه و مافیای حول و حوش کیهانِ تهران جست!

خود شریعتمداری نیز بی کار ننشست و گوشه ای از پرونده احمدی نژاد و مشایی را «بالا» زد و با اشاره به مراسم ورزشگاه آزادی که بر سر آن هیاهویی شد و البته با استقبالی هم روبرو نشد نوشت: «یعنی حضرتعالی متوجه حضور مشایی در استادیوم نشده اید؟! چه کسی در محوطه زیر جایگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامی‌که بر خلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجیح داده شد که آقای مشایی آفتابی نشود؟!»

شریعتمداری در ادامه افشاگری‌های خود ادامه می‌دهد: «مگر همین آقا [مشایی] میلیاردها تومان بیت المال را برای ساخت سالن‌های همایش کیش در اختیار چند ضدانقلاب فراری ساکن آمریکا نظیر «یحیی فیوضی» و دخترش «پانته آ» قرار نداد و در مقابل اعتراض کیهان اعلام کردند که آنها از ایرانیان عاشق کشورشان هستند!» شریعتمداری از احمدی نژاد می‌پرسد که چرا نام و نشان آنهایی را که وی را تهدید می‌کنند، نمی‌گوید؟ و می‌افزاید: «ممکن است بفرمایید از آنها می‌ترسید! که اولا، باید گفت ایران عزیز به رییس جمهور ترسو نیازی ندارد. و ثانیا، شما که با حرارت می‌فرمایید ملت توی دهن آنها خواهد زد، دیگر از چه می‌ترسید؟!»

حسین شریعتمداری با ذکر نمونه‌هایی از فعالیت‌های اقتصادی اطرافیان احمدی نژاد باز گوشه‌هایی از «پرونده» او و یارانش را بالا زده و در پایان نیز توصیه می‌کند: «آقای رییس جمهور، در ماه‌های آخر مسئولیت خود، دستاوردهایتان را ضایع نکنید!»

این نشانه روشنی است بر اینکه بیت رهبری و دار و دسته اصولگرایان مصمم هستند کسی را از صندوق رأی بیرون آورند که نه به «تیم احمدی نژاد» تعلق دارد و نه به «تیم خاتمی» یا «تیم رفسنجانی»!

تیم اصلاح طلبان که پیش از این و پیشاپیش قافیه را باخته است اما اینکه آیا تیم احمدی نژاد به آسانی میدان را خالی خواهد کرد، هفته‌های داغ آینده را نه تنها تا انتخابات ریاست جمهوری اسلامی‌که قرار است در خرداد برگزار شود بلکه در هفته‌ها و ماه‌های پس از آن نیز رقم خواهد زد.

یادداشت روز کیهانِ تهران به قلم حسین شریعتمداری http://www.kayhan


در قسمت «از دیگران» مقالات درج شده می‏تواند با نظرگاه‏های حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) هم‏خوانی نداشته باشد. مقالات درج شده در این قسمت برای آگاهی‏رسانی و احترام به نظرگاه‏های دیگراندیشان می‏باشند.


---------------------------

نظر شما در مورد مطلبی که خواندید چیست؟


از سامانه حزب و صفحه رسمی حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) در فیس بوک دیدن کنید.


---------------------------

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
معرفی فرهنگی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites