حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
جنگ افروزی در تنگه هرمز

July 05, 2012

پنچ شنبه 15 تیر 2571 = July 5, 2012

 

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)


جنگ افروزی در تنگه هرمز


اقدام ۱۰۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ارائه طرح بستن تنگه‌هرمز در پاسخ به تحریم‌های نفتی اوج بی‌خردی، بی‌مسئولییتی و در نهایت جنگ افروزی نظام درمانده اسلامی و روحانییون حاکم بر ایران را به نمایش می‌گذارد.
ملایان حاکم و واپسگرایان اسلامی پس از سی و سه سال غارت و به هدر دادن بیش از یک تریلیون دلار از درآمدهای نفتی و صدها میلیارد دلار درآمدهای غیر نفتی ایران هیچ چیز جز کشوری منزوی، اقتصادی بیمار، مردمانی فقیر و گرفتار، فرهیختگانی در کُنج زندان یا آواره در گوشه و کنار جهان، و فرمانروایانی فاسد و غارتگر دست‌آورد دیگری برای ایرانیان به همراه نداشته‌اند. حاکمان اسلامی که در این سی و سه سال با دستی باز هر آنچه در چنته داشته‌اند را به کار برده‌اند دیگر حتا از فراهم کردن اساسی‌ترین و پایه‌ای‌ترین مایحتاج عمومی از نان و گوشت و مرغ و تخم‌مرغ گرفته تا اساسی‌ترین داروها و دیگر کالاهای اساسی مردم نیز عاجزند.
تورم لجام گسیخته‌ای که گریبان اقتصاد بیمار ایران را گرفته و نتیجه مستقیم سیاست‌های ویرانگر نظام اسلامی است هر روز خیل عظیمی از طبقه متوسط و کارگری ایران، دو طبقه‌ای که سی و سه سال پیش از شاداب‌ترین و پیشرو‌ترین طبقات متوسط در خاورمیانه و جهان به شمار میِ‌آمدند، را زیر فشار خود از بین‌برده و از نفس می‌اندازد. شکاف اقتصادی و سطح زندگی حاکمان و عوامل فاسد و غارتگر اسلامی و معدود کسانی که می‌توانند بی‌وابستگی به این نظام از این اوضاع اقتصادی سود ببرند را با مردم عادی و اکثرییت ایرانیان هر روز بزرگتر و پر نشدنی‌تر می‌سازد.
در این شرایط بحرانی نظام حاکم و واپسگرایان اسلامی گویا هیچ راه‌فراری برای خود و نظام‌شان از این بحران خودساخته جز دامن زدن به بحران‌های تازه و بزرگتر نمی‌بینند. به جای تلاش برای رفع بحران و آرام کردن اوضاع و حل مشکلات، به بحران دامن می‌زنند و ایران را قدم به قدم به سوی جنگی ویرانگر و خانمان سوز با جهانیان می‌برند تا شاید خشم روزافزون مردم را از خود دور و متوجه بیگانگان و یا بی‌پناه‌ترین طبقات کنند و چند روزی بر عمر نظام ننگین خود بیافزایند.
ارائه طرح دو فوریتی برای بستن تنگه هرمز و اتخاذ سیاست‌های ننگین بر علیه میهمانان افغانی مقیم ایران که در صورت عملی شدن یکی هیچ نتیجه‌ای جز برافروختن آتش جنگ با جهانیان و آن دیگری هیچ نتیجه‌ای جز گذاشتن لکه ننگی پاک نشدنی بر دامان این سرزمین به بهمراه نخواهند داشت جز این چه معنی و مفهومی می‌توانند داشته باشند و به چه نییتی می‌توانند ارائه شوند؟
نظام اسلامی می‌خواهد خشم روز افزون مردم را از خود دور و متوجه دیگران کند تا شاید راه نجاتی بیابد.
حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن محکوم کردن سیاست‌های ماجراجویانه و ننگین سردمداران نظام اسلامی از هموطنان خود در ایران و در سرتاسر جهان می‌خواهد که در برابر این سیاست‌ها و ماجراجوئی‌های نظام اسلامی هشیار باشند، فریب این اقدامات را نخورند و به هر وسیله‌ای که می‌توانند در برابر آنها بایستند.


پاينده ايران

زنده باد ملت ايران

حزب مشروطه ايران (لیبرال دموکرات)

 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites