حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
زلزله در آذربایجان

August 12, 2012

یک شنبه 22 مرداد 2571 = August 12, 2012

 

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)


زلزله در آذربایجان


باکمال تاسف با خبر شدیم که زلزله نسبتا شدیدی در آذربایجان باعث کشته شدن تعدای زیادی (تا این لحظه بیش از ۱۸۰ تن) از هموطنان ما در آن استان شده است.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن عرض تسلییت به هموطنان عزیزی که در این زلزله به سوگواری عزیزان خود نشسته‌اند و ضمن همدردی با دیگر آسیب دیدگانی که خانه و کاشنه خود را مخصوصا در روستاهای بین اهر و ورزقان ازدست داده‌اند از همه ایرانیان در سرتاسر دنیا و داخل ایران می‌خواهد که به یاری آسیب‌دیدگان این فاجعه در مناطق مصیبت‌زده شتافته از هیچ کمک و همیاری با آنان دریغ نورزیده به هر وسیله که می‌توانند به یاری آنان بشتابند و منتظر اقدامات امدادی حکومت بی‌لیاقت اسلامی نشوند.

در این شرایط سخت همه ما می‌باید هر چه در توان داریم را برای کمک به هموطنان مصیبت‌زده خود به کار گیریم. باشد که این همدلی و همیاری یکایک ایرانیان در سرتاسر ایران و جهان تسلی خاطر هموطنان عزادار و مرحمی بر زخم هموطنان مصیت‌زده و عزیزمان باشد.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) بار دیگر این مصیبت را به همه ایرانیان مخصوصا هموطنان دردمند خود در خطه زرخیز آذربایجان تسلیت گفته برای آسیب دیدگان صبر و شکیبائی آرزومی‌کند.


پاينده ايران

زنده باد ملت ايران

حزب مشروطه ايران (لیبرال دموکرات)

 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites