حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
پایان اعتصاب غذای بانوان سرافراز ایران زمین

November 07, 2012

چهارشنبه 17 آبان 2571 = November 7, 2012

 

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)


پایان اعتصاب غذای بانوان سرافراز ایران زمین


تصمیم بانوان فرهیخته ایران زمین به پایان دادن به اعتصاب غذای خود که در اعتراض به آنچه به حق برخورد توهین‏آمیز و آزار جنسی نامیده بودند مایه بسی خرسندی است. جامعه ما به وجود چنین زنانی سخت نیازمند است. آنان باید پایدار و استوار بمانند و الگوئی برای همه ایرانیان و نسل‏های آینده باشند.
به زندان انداختن، هتک حرمت، تحقیر، شکنجه و اعدام بی‏گناهان و انسان‏های فرهیخته آنچنان با ذات جمهوری‏اسلامی درآمیخته است که کمتر خبری در این زمینه‏ها مایه حیرت و ناباوری کسی را فراهم می‏سازد تا بدانجا که اگر چنین نکنند مایه حیرت و ناباوری می‏شود.
اما با این حال به زندان انداختن و رفتار توهین‏آمیز با بانوان فرهیخته‏ای چون بهاره هدايت، ژيلا بنی‏يعقوب، شيوا نظر آهاری، نازنين ديهيمی، مهسا امرآبادی، حکميه شکری، ژيلا کرم‌زاده و نسيم سلطان‏بيگی براستی مایه حیرت و شرمساری است.
در تمام طول تاریخ "زن" همیشه و همواره مشکل اصلی و دغدغه خاطر ذهن بیمار ملایان و اسلام‏گرایان واپسگرا بوده است و تا هستند خواهد بود. تا بدانجا که اگر قوانین تبعیض آمیز ضد زن و محدودییت‏های غیر انسانی قوانین ساخته و پرداخته واپسگرایان اسلامی و ملایان را در جامعه برداریم چیز زیادی از مدینه فاضله و آرمان‏شهر اسلامی آنان برجای نخواهد ماند.

کینه جمهوری‏اسلامی از زنان فرهیخته و آزاده نیز از همین روست.

هر "زن" آزاده و فرهیخته‏ای برای آرمان‏شهر ملایان خطری است بالقوه که باید به هر صورت و شکل ممکن سرکوب شده به جای خود نشانده شود و به هر وسیله که شده به کُنج خانه و اندرونی برده شود.
از این روست که برخی از شجاع‏ترین و فرهیخته‏ترین زنان ایران را یا اعدام و در گونی تیرباران، یا در زندان به هر شکل و وسیله ای که به ذهن بیمارشان می‏رسد تحقیر و شکنجه و یا با وارد کردن اتهامات اخلاقی به آنان سعی می‏کنند تا آنان را از میدان بدر کرده و عبرتی برای دیگر زنان ایران بسازند.
تاریخ جمهوری‏اسلامی و مقاومت زنان ایران اما بی‏ثمر بودن این اقدامات و واهی بودن این خواب‏های آشفته ملایان را چون همه آن دیگر خواب‏های آشفته آنان برای آرمان‏شهر اسلام‏یشان به اثبات رسانده است.
حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) با حسی وصف‏ناپذیر از غرور و افتخار به جنبش زنان ایران و ایستادگی پر شور و دلیرانه شان در برابر واپسگرائی و جمهوری‏اسلامی نگریسته و براستی به این جنبش می‏بالد. زنان آزاده ایران در هر کجا که هستند باید بمانند و با ماندنشان چون خاری در چشم واپسگرایان خواب‏های آشفته آنان را بر هم بزنند. همانگونه تا به حال بر هم زده‏اند.
پایان اعتصاب غذای بانوان آزاده ایران را به آنان و به همه آزادی‏خواهان ایران زمین شاد‏باش گفته تندرستی و رهائی یکایک آنان از بند دژخیمان جمهوری‏اسلامی را آرزومندیم.
زندگی و شادابی جنبش زنان، برجسته‏ترین نشانه زندگی و شادابی ایران و ایرانی است.
پس همواره زنده و شاداب باد جنبش رهائی بخش زنان ایران زمین


پاينده ايران

زنده باد ملت ايران

حزب مشروطه ايران (لیبرال دموکرات)

 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites