حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
سی و چهارمین سالگرد انقلاب‏اسلامی

February 09, 2013

شنبه 21 بهمن 2571 = February 9, 2013

 

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)


سی و چهارمین سالگرد انقلاب‏اسلامی


بار دیگر ۲۲ بهمن سالروز پیروزی نا‏لازم‏ترین انقلاب تاریخ ایران فرا می‏رسد. انقلابی که امروز دیگر هواداران پیشین و صادق آن نیز با شجاعتی مثال زدنی و با اندوهی بر آمده از اعماق وجودشان بر نا‏لازم بودن آن اذعان دارند و حسرت فرصت‏های از دست رفته ایران و ایرانی را می‏خورند. فرصت‏هایی که به خاطر بی‏کفایتی نظام اسلامی و ملایان حاکم همه از دست رفتند و ایران و ایرانی را از همه جا و همه کس عقب انداختند.

چشم‏انداز نه چندان دور دست جمهوری‏اسلامی در سی و چهارمین سالگرد روی کار آمدنش چشم‏انداز امیدوار کننده‏ای برای طرفداران و دست اندرکارانش نمی‏تواند باشد. در صحنه بین‏المللی جز انزوای بیشتر و تحریم‏های فراگیر‏تر، در صحنه اقتصادی جز از کار افتادن هر چه بیشتر اقتصاد بیمار و به نفس افتاده ایران و در صحنه جامعه جز مردمی به جان آمده و خیل خشمگین بیکارانِ منتظر فرصت و نسل جوانی تشنه رهائی از شر جمهوری‏اسلامی چیز دیگری در انتظار جمهوری‏اسلامی نیست. این همه در شرایطی است که جمهوری‏اسلامی و سردمداران جنایتکارش فروپاشی هم پیمانان جنایتکار خود در سوریه و فروپاشی درونی نظام مافیایی خود را به چشم خویش می‏بینند و کاری چندانی جز هدر دادن سرمایه‏های رو به پایان نظام از دستشان بر نمی‏آید.

اختلافاتی که تا چندی پیش با میانجی‏گری‏های پدر‏خوانده‏های ریز و درشت خانواده‏های مافیایی ملایان پشت درهای بسته و بین خودشان حل و فصل می‏شد و یا برای چند گاهی به کناری گذاشته می‏شد، امروز در صحن علنی مجلس اسلامی در برابر چشم مردم بی‏توجه به تشرهای پدرخوانده‏های ریز و درشت مافیا برملا می‏شود و می تا نظام اسلامی را کلا فلج کرده و از درون فرو پاشد.

نظام اسلامی درمانده از رویاروئی با انبوه مشکلاتی که احاطه‏اش کرده است چون گذشته تنها راه چاره را در خشونت و ایجاد رعب و وحشت می‏بیند. از سوئی خبرنگاران فرهیخته و شریف ایران را گروه گروه دستگیر می‏کند تا به خیال خود هم روزنامه‏نگاران شریف ایران را بترساند و جلو انتقال آزاد خبر را بگیرد و هم در آستانه تقلبی دیگر در انتخابات ریاست جمهوری اوضاع را پیشاپیش کنترل کند و از سوئی دیگر خرده دزدان زورگیر بدبختی را که برای لقمه نانی دست به دزدی زده‏اند را اعدام می‏کند تا به خیال خود خیل بیکاران گرسنه و درمانده را بوحشت بیاندازد. کشتن و ایجاد رعب و وحشت تنها چیزی است که ملایان از حکومت ۳۴ ساله خود آموخته‏اند اما این نیز دیگر به کارشان نخواهد آمد.

این همه اما نباید مایه دلسردی ایرانیان را فراهم کند. بر عکس! این همه نوید بخش نفس‏های آخرین نظامی است که از هر سو محاصره شده و توان خود را هر روز بیش از روز پیش از دست می‏دهد. ایرانیان امروز با اتحاد و توافقی روز افزون بر اصول یک دمکراسی لیبرال و قبول سپردن آینده ایران به عقل جمعی و با عزمی راسخ برای رهائی از شر جمهوری نکبت بار اسلامی بهتر از هر زمان دیگری می‏توانند و باید به آینده خود و میهن‏شان امیدوار باشند. ناامیدی سردمداران جمهوری‏اسلامی از فردای خود چیزی جز امید ایرانیان به فردائی بهتر نمی‏تواند باشد.

این بهتر خبر در سی و چهارمین سالروز انقلاب شوم اسلامی است.


پاينده ايران

زنده باد ملت ايران

حزب مشروطه ايران (لیبرال دموکرات)

 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites