حزب مشروطه ايران
(لیبرال دموکرات)

 The Constitutionalist Party of Iran
(Liberal Democrat)
Armenia iraq Iran Turky Switzerland England Qatar Kuwait Sweden Norway Italy Canada Austrian France Holland Israel Denmark Belgium Germany United States of America
صفحه نخست چاپ برگشت
زلزله در استان بوشهر

April 10, 2013

چهارشنبه 21 فروردین 2572 = April 10, 2013

 

اعلامیه حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)


زلزله در استان بوشهر


باکمال تاسف با خبر شدیم که زلزله نسبتا شدیدی در استان بوشهر باعث کشته شدن و بی‌خانمانی تعداد زيادی از هموطنان ما در آن استان شده است.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن عرض تسلیت به هموطنان گرامى که به سبب اين واقعه ناگوار اينك به سوگواری عزیزان خود نشسته‌اند و در نهايت همدردی با مجروحين و شهروندانى که خانه و کاشانه خود را ازدست داده‌اند از همه ایرانیان می‌خواهد که به یاری آسیب‌دیدگان این فاجعه در مناطق مصیبت‌زده شتافته، از هیچ کمک و همیاری به آنان دریغ نورزند. هنوز ناتوانى و بى‌تفاوتى سران دولت جمهورى‌اسلامی براى كمكرسانى و بازسازى منطقه، در مورد زلزله آذربايجان از خاطره‌ها نرفته است پس نبايد در انتظار كمك از سوى مسئولين بى‌لياقت حكومت بود.
در این شرایط سخت تحريم، تورم اقتصادى، نابودی ارزش پول ملی و بيکاری روزافزون ايرانيان، هميارى و کمک‌رسانی از سوى شهروندان ايران به مناطق مصيبت زده کار آسانی نيست اما اين شرايط سخت نبايد باعث فراموش شدن هموطنان مصيبت زده ما در استان بوشهر شود.

همه ما می‌باید هر چه در توان داریم را برای کمک به هموطنان مصیبت‌زده خود به کار گیریم. باشد که این همدلی و همیاری یکایک ایرانیان در سرتاسر ایران و جهان تسلی خاطر هموطنان سوگوارمان و مرحمی بر زخم هم‌ميهنان عزيز زلزله زده استان بوشهر گردد.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) بار دیگر این فاجعه را به ملت ايران تسلیت گفته ، برای آسیب دیدگان صبر و شکیبائی آرزو می‌کند.


پاينده ايران

زنده باد ملت ايران

حزب مشروطه ايران (لیبرال دموکرات)

 
صفحه نخست   برگشت
به حزب مشروطه ایران خوش آمدید.
 
Welcome to The Constitutionalist Party of Iran (CPI)
Make irancpi.net you start page | Add irancpi.net in you favorites